więcej

O firmie

Działamy na rynku od 1994 roku, początkowo firma była nastawiona na drobne usługi szklarskie. Obecnie siedziba naszej firmy znajduję się w Skawinie a liczba zatrudnionych pracowników wynosi 80 osób. Każda osoba ma ściśle określone zadania i obowiązki, a także zakres czynności za które ponosi odpowiedzialność co ułatwia wewnętrzny przepływ informacji i wewnętrzną współpracę. Ciągły rozwój sprawił, że w naszym parku maszynowym znajdują się urządzenia oraz linie produkcyjne największych europejskich producentów.

Zakres usług

produkcja szyb zespolonych

obróbka i przetwórstwo szkła

matpol o nas

Firma Matpol współpracuje z producentami okien, ślusarki aluminiowej, producentami mebli i wykonawcami elementów wyposażenia wnętrz oraz innymi firmami zajmujących się obróbką szkła na terenie kraju i poza granicami Polski. Spełniamy najwyższe wymagania stawiane przez Klientów naszej firmy. Nieprzerwanie od ponad 25 lat podejmujemy się podwyższania jakości produktów i doskonalenia procesów produkcyjnych.

+
25
lat doświadczenia
4,5
tys.
m2 łącznej
powierzchni
+
30
tys.
m2 szyb zespolonych
miesięcznie

Posiadamy innowacyjny system zarządzania produkcją całego zakładu, zaczynając od planowania produkcji przez cały cykl produkcyjny kończąc na pakowaniu i spedycji. Ciągłe doskonalenie tych procesów umożliwia utrzymanie na rynku opinii partnera rzetelnego i godnego zaufania.

matpol o nas
technologia doświadczenie jakość technologia doświadczenie jakość

Korzystamy z produktów

partner
partner
partner
partner
matpol zdjecie
matpol zdjecie
matpol zdjecie
matpol zdjecie
matpol zdjecie
matpol zdjecie
dotacje