O nas

O nas

Firma Handlowo-Usługowa Matpol Roman Sagan Sp. z o. o. Sp. k.

Firma Matpol to nowoczesny zakład produkcyjny, który specjalizuję się m. in. w:

  • produkcji szyb zespolonych

  • obróbce i przetwórstwie szkła

Działamy na rynku od 1994 roku, początkowo firma była nastawiona na drobne usługi szklarskie. Obecnie siedziba naszej firmy znajduję się w Skawinie. Zakład o powierzchni 3,8 tyś m² wyposażony jest w innowacyjne urządzenia do produkcji szyb zespolonych i obróbki szkła. Nasze możliwości produkcyjne to 40000m² szyb zespolonych miesięcznie. Aktualnie zatrudniamy ok. 70 osób. Każdy z pracowników ma ściśle określone zadania i obowiązki, a także zakres czynności, za które ponosi odpowiedzialność, co ułatwia wewnętrzny przepływ informacji i wewnętrzną współpracę. Ciągły rozwój sprawił, że na wyposażeniu firmy znajdują się takie maszyny jak: linie do produkcji szyb zespolonych, giętarki do ramek dystansowych, stoły do rozkroju szkła, szlifierki do szkła, fazowarka, wiertarki do otworów w szkle, centrum obróbcze Intermac oraz piec do laminacji szkła.

 

Firma Matpol współpracuje z producentami okien, ślusarki aluminiowej, producentami mebli i wykonawcami elementów wyposażenia wnętrz oraz innymi firmami zajmujących się obróbką szkła na terenie kraju i poza granicami Polski. Spełniamy najwyższe wymagania stawiane przez Klientów naszej firmy. Nieprzerwanie od 20 lat podejmujemy się podwyższania jakości produktów i doskonalenia procesów produkcyjnych.

 

Posiadamy innowacyjny system zarządzania produkcją całego zakładu, zaczynając od planowania produkcji przez cały cykl produkcyjny kończąc na pakowaniu i spedycji. Ciągłe doskonalenie tych procesów umożliwia utrzymanie na rynku opinii partnera rzetelnego i godnego zaufania.

 

Zapraszamy do Współpracy.

 

 

Korzystamy z produktów: